Pracujme spoločne na skvelých víziách,
ktoré prinášajú viac

 

Pracujme spoločne na skvelých víziách,
ktoré prinášajú viac

 

Pracujme spoločne na skvelých víziách,
ktoré prinášajú viac

Central Park Zvolen

Central Park Zvolen predstavuje moderný polyfunkčný objekt s nákupným centrom vo východnej časti sídliska Západ vo Zvolene. Svojou polohou a architektonickým stvárnením vytvára zaujímavú hranicu medzi sídliskovou zástavbou, mestským parkom Lanice a pravým nábrežím rieky Hron.

V súčasnosti pripravujeme výstavbu nových objektov pod názvom CENTRAL PARK 2.
Viac o projekte

Terasy Sarvaška Zvolen

Projekt Sarvaška mesto ponúka moderné bývanie v lukratívnej lokalite blízko mesta v moderných dvojpodlažných domoch na pozemku s priemernou rozlohou 800 m2 a množstvom zelene. Domy disponujú dostatkom súkromia a nadčasovým dizajnom.
Viac o projekte

Zátišie nad priehradou

Nový obytný komplex ZÁTIŠIE NAD PRIEHRADOU sa nachádza v obľúbenej športovo-rekreačnej zóne mesta Zvolen, v blízkosti vodnej nádrže Môťová a redstavuje ideálnu kombináciu moderného a komfortného spôsobu života so životom v náručí prírody.
Viac o projekte

Všetky projekty investora IDEA INVEST pracujú so špičkovými architektonickými štúdiami. Napriek tomu, že vízia investora sa vždy nedá naplniť na 100%, ostávajú finálne dokončené riešenia na veľmi vysokej úrovni čo do kvality architektúry tak použitých materiálov.

So spoločnosťou IDEA INVEST spolupracujeme už viac ako 6 rokov. Ich nadšenie pre vytváranie hodnotných projektov pre mesto Zvolen je hnacím motorom celej firmy. Ich odhodlanie prinášať zaujímavé a dostupné riešenia s ohľadom na mestskú infraštruktúru a životné prostredie, ako aj socioekonomický kontext je v dnešnej dobe od developera nevyhnutné.

Priniesť kvalitné a dostupné bývanie pre mladé rodiny v dobrej lokalite bolo cielom projektu Zátišie nad priehradou. Celý projekt sa podarilo uskutočniť v presnom termíne a zároveň bleskovo vypredať spokojným záujemcom.